9 Aralık 2011 Cuma

Bir günde olsa ‘’dörtgöz’’ olmak..

Resmen farklı bir insanım bugün. Uzun uzun seneler sonrasında bir tam gün gözlük takmak çok ama çok zor geldi. En hafifinden de olsa resmen yüzümde ekstra bir ağırlık var be bana 1005738923 kilogrammış gibi geliyor. Daraltıyor beni çıkarıp atasım geliyor ama gel gör ki 3.50 ve 3.75 olan miyobum sayesinde laptopin ekranında yazanları dahi göremiyorum. Yani gözlük ya da lenssiz bir hiçim!

Sabah saatleri iyi başladı. Önce alışma, gözünü ellerken ahhh gözlük varmış hissi ile yaşama.. Öğle saatleri of ya sıkıldım ben bundan deme zamanı.. Akşamüstü yani şu zamanlar ise yeterrrrrrrrrrrrrrrrr diye haykırma isteğinin zirve yaptığı zamanlar..Gerçi bunları yazarken şükrediyorum görebiliyorum falan diye ama yine de insan lükse alışınca vazgeçemiyor..Annem ve teyzemin dediği gibi-onlar çamaşır makinesi için- Allah bu lensi icat edenden razı olsun. Gani gani rahmet eylesin eğer ebediyete intikal etmisse=)

Bugün Cuma,işten çıkmaya çok ama çok az kaldı.. Akşama Feriya var,Bir Çocuk Sevdim var bir de drink almaya gelen arkadaşımız var. Yaşasın Cumalar...

Happy P.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder